بازار فروش زغال فشرده

بازار فروش زغال فشرده

بازار فروش زغال فشرده چگونه است؟

یکی از مهم ترین مراحل برای تولیدکنندگان زغال فشرده ، بازار فروش این محصول است. داشتن بازار همیشگی ، و فروش بی دغدغه محصول ، همواره یکی از چالش های پیش رو برای تولیدکنندگان این صنعت است. خوشبختانه ، بازار فروش زغال فشرده ، در صورتی که تولیدکننده هدف گیری های لازم را اعمال کند ، و محصول با کیفیتی داشته باشد ، دارای رونق و سوددهی مناسب است.

 

یکی از دلایلی که سبب شده است تا زغال فشرده از بازار خوبی بهره مند باشد ، ممنوعیت تولید زغال سنتی با چوب های جنگلی است ، که در سال های اخیر ، با توجه به از بین رفتن بسیاری از جنگل ها و درختان ارزشمند اعمال شده است.

این ممنوعیت بسیاری از تولیدکنندگان زغال را به سمت تولید زغال صنعتی یا فشرده سوق داده است ، که با استفاده از ضایعات چوبی ساخته می شود.

گرچه هنوز هم بازار قاچاق زغال جنگلی و چوب درختان داغ است ، اما روز به روز به محدودیت های این بازار افزوده می شود. در حالی که تشویق به فروش زغال فشرده و جایگزین کردن آن ، سبب شده تا بازار پر رونق تری داشته باشد.

 

بازار داخلی فروش زغال فشرده

بخش بسزایی از زغال فشرده ای که تولید می شود، برای مصارف داخلی است .

رستوران ها ، سفره خانه ها ، چایخانه ها ، طباخی ها و آشپزخانه ها ، به طور دائمی نیازمند تهیه زغال هستند، و از مشتریان دائم زغال چینی می باشند.

هم چنین ، استفاده از زغال جهت پخت کباب و باربی کیو و غیره ، و قلیان کشی توسط افراد شخصی هم انجام می شود و بخشی از زغال ، در مغازه های مربوطه برای استفاده عموم فروخته می شود.

گرچه رقابت در فروش زغال فشرده با توجه به گسترش این صنعت و ازدیاد تولید کنندگان، تنگاتنگ شده است ، اما تولید کنندگانی که محصول با کیفیت و زغال کبابی با کیفیت بالا داشته باشند، همیشه مشتری خود را در بازار خواهند داشت.

 

 

بازار فروش اینترنتی

امروزه با گسترش تکنولوژی و روی آوردن مردم به فضای مجازی هرچه بیشتر ، بسیاری از محصولات فروش اینترنتی نیز دارند.

تولیدکنندگان برای جایگیری در رقابت بازار فروش زغال فشرده ، نباید از فروش اینترنتی زغال قافل شوند.

 

صادرات زغال فشرده

در کنار مصارف داخلی ، بخش بسیار زیادی از زغال فشرده تولیدی در کشورمان به کشور های دیگر صادر می شود.

در گذشته ، تولید زغال فشرده مختص به کشور چین بود .

(شروع تولید زغال فشرده از چین بود ، و به همین دلیل هنوز هم با نام زغال چینی نیز شناخته می شود)

حتی مصارف داخلی ما نیز با وارد کردن زغال از چین تامین می شد.

خوشبختانه اما با همت مهندسان و تولیدکنندگان این صنعت ، و هم چنین وفور مواد اولیه ساخت زغال فشرده در کشور ، هم اکنون نه تنها تمامی مصرف داخلی توسط تولیدکنندگان در داخل کشور انجام می شود ، بلکه ایران یکی از بزرگترین صادرکنندگان زغال فشرده به دیگر کشورها نیز هست.

تولیدکنندگان باید علاوه بر هدف گیری بازار داخلی ، از صادرات و بازار های خارج از کشور نیز برای فروش زغال فشرده خود غافل نشوند.

برای مشورت در مورد چگونگی صادرات زغال فشرده ، می توانید با مشاوران گروه مهرصنعت در تماس باشید.

 

زغال فشرده به چه کشورهایی صادر می شود؟

عراق ، افغانستان ، ارمنستان ، ترکیه ، امارات ، کویت ، تاجیکستان ، پاکستان ، عمان و قطر ، از بزرگترین بازار های وارد کننده زغال فشرده از ایران هستند.

زغال فشرده صادراتی ایران ، از با کیفیت ترین زغال های صادراتی است.

علاوه بر کشور های همسایه و خاورمیانه ، برخی از کشور های اروپایی نیز وارد کننده زغال فشرده از ایران هستند.

بخصوص کشورهای سردسیر اروپایی ، که از برکیت ها استفاده می کنند، زغال فشرده صادراتی را تهیه می کنند.

بنابراین ، در کنار صادرات زغال فشرده ، صادرات بریکت زغال نیز می تواند هدف دیگری برای فروش و صادرات زغال فشرده باشد.

تضمین بازار فروش زغال فشرده توسط مهرصنعت

خبر خوش!

در نهایت حامل مژده ای بزرگ برای تولیدکنندگان زغال فشرده هستیم .

گروه مهرصنعت ، که بزرگترین تولیدکننده خط تولید زغال فشرده و هم چنین تامین کننده مواد اولیه ساخت این محصول در کشور است ، در تمامی مراحل همواره در کنار تولیدکنندگان است و راهنمای آن ها در بازار فروش نیز هست.

مهرصنعت ، نه تنها از راه اندازی خط تولید زغال فشرده ، با تولیدکنندگان است ، بلکه تضمین خرید محصولات آن ها را داده ، و خود از زغال تولیدی را از مشتریان خریداری می کند.

بنابراین ، افرادی که قصد راه اندازی این کسب و کار را دارند، بدون نگرانی از فروش و سود خود در بازار ، می توانند پس از راه اندازی و تولید زغال فشرده ، فروش محصولات خود را نیز به ما بسپارند.

 

مهر صنعت ، برترین و بزرگترین گروه صنعتی خط تولید زغال فشرده و مواد اولیه .

همراه شما از آغاز تا پایان .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *