قیمت ذغال چینی صادراتی

قیمت ذغال چینی صادراتی

قیمت ذغال چینی صادراتی

به کلیه افرادی که تمایل به صادارت زغال و کسب آگاهی از قیمت ذغال چینی صادراتی را دارند، توصیه می شود که جهت راحتی کار با مشاوران و  مدیران بخش فروش گروه مهر صنعت تماس حاصل نمایند و محصول خود را در کشور ایران و یا هر کشور دیگر همسایه دریافت نمایند.

زغال فشرده که نام دیگر آن زغال صنعتی می باشد از مواد اولیه بسیار ارزان و مناسبی همچون خاک اره و پسماند های ایجاد شده در کارگاه ها و کارخانه های چوب بری و غیره تولید می شود. این مواد به دلیل داشتن قیمت ارزان و پایین و در دسترس بودن و نیز حفاظت از محیط زیست بسیار قابل توجه بوده و برای بدست آوردن آن، احتیاجی به قطع بی رویه درختان و نابودی منابع با ارزش جنگلی نمی باشد.

بریکت تولیدی در کشورمان، مشتریان زیادی در سایر کشور های عربی حاشیه خلیج فارس چون عراق، امارات، کویت، عمان و غیره دارد. انواع  با کیفیت و مرغوب زغال فشرده به شکل بسته بندی شده و بدون بسته بندی امکان فروش و ارسال به دیگر کشورها را دارد.

زغال فشرده ای که از مواد دورریز و ضایعات چوب حاصل می شود، برای مصرف در بخاری های زغالی در ترکیه که جزء کشور هایی است که با کمبود انرژی فسیلی و سوخت روبرو است، به کار می رود و نیز جهت استفاده در سوخت اکثر نیروگاه ها و سوخت دستگاه ها کاربرد دارد و همچنین در منقل های مخصوص پخت کباب و قلیان استفاده می شود.

از ویژگی های زغال مرغوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- نداشتن بوی بد و نامطبوع

۲- داشتن حرارت کافی

۳- زود سرخ شدن

۴- دیر خاموش شدن

۵- نداشتن جرقه هنگام سوختن

۶- داشتن خاکستر کم

۷- پودر نشدن هنگام سوختن

گروه صنعتی مهر علاوه بر صادرات زغال فشرده، به ارائه خدمات دیگری از قبیل تولید و ساخت خط تولید زغال فشرده، خرید زغال فشرده از تولید کنندگان تازه کار و جدید و تهیه و خرید مواد اولیه زغال فشرده و دیگر خدمات اقدام نموده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *