زغال طاق

قیمت زغال فشرده | قیمت زغال چینی

قیمت زغال فشرده

مراحل تولید زغال فشرده عبارت است از فشرده سازی خاک اره که با گرما و حرارتی مابین ۲۰۰ تا ۴۰۰ درجه بریکت یا به عبارتی شمش زغال حاصل می شود، ما بقی سلسله مراتب تولید، مشابه تولید زغال با روش سنتی می باشد. مواد دیگری که به خاک اره افزوده می شود اعم از خاکه زغال و پوست گردو است و سرانجام فرآیند تولید، پختن زغال در کوره ها است . زغال ها پس از پختن، آماده بسته بندی می شوند. البته بعد از  بسته بندی می توان هنگام ارائه محصول به بازار، قیمت زغال فشرده را مناسب  و به صرفه اعلام کرد تا مشتریان عزیز برای خریداری آن داوطلب شده و تولید کننده نیز به سود خود برسد.

گروه مهر صنعت با توجه به تمام شرایطی که در بازار وجود دارد، با اعلام قیمت مناسب برای محصولات با کیفیت و مرغوب خود در این راه پیشرو بوده و  پیشرفت و توسعه آن به دلیل در نظر داشتن رضایت مشتریان همواره در حال رشد  می باشد.

امروزه زغال چوب استفاده های بسیاری در زندگی ما دارد که از آن می توان به روشن کردن شعله برای طبخ غذا و در شومینه و قلیان نام برد. البته برای ایجاد و ساخت ماسک ضدگاز نیز به کار می رود.

از ماده گرافیت با حالت پودر و فشرده شده با عنوان زغال چوب در بسیاری از شاخه های هنری استفاده می گردد. همچنین داروهایی که از زغال چوب به دست می آیند که در پزشکی به شکل پودر یا قرص موجود است، جهت جدا کردن و جذب سم از سیستم گوارشی به کار گرفته می شوند. این موارد نمونه هایی از کاربرد زغال چوب در زندگی هرروزه ما انسانها می باشد.

 

قیمت زغال فشرده

 

قیمت زغال چینی

در گروه مهر صنعت باتوجه به این که در زمینه تولید زغال فشرده و عرضه آن در بازار و همچنین تهیه و توزیع مواد اولیه درجه یک به بازار و نیز خرید و فروش زغال فشرده می توان قیمت های مناسبی را مشاهده کرد که هدف از این کار رضایت مندی و خشنودی مشتریان می باشد.

عرضه و تولید زغال فشرده با ماده اولیه خاک اره و متفاوت با نمونه های مشابه دیگر بدون استفاده از چسب طبیعی و شیمیایی در مواد ترکیبی زغال با بهترین کیفیت در مجموعه مهر صنعت صورت می پذیرد. در ساخت و تولید محصولات در مجموعه ما ، نهایت ظرافت و دقت در تهیه مواد اولیه و نیز مراحل تولید وجود دارد تا مشکلاتی برای متقاضیان ایجاد نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *