بهترین طعم قلیان سبک

بهترین طعم قلیان سبک

بهترین طعم قلیان سبک

افراد حرفه ای در کشیدن قلیان می دانند که چه طعم هایی سبک و چه طعم هایی سنگین هستند و همچنین به  بهترین طعم قلیان سبک نیز  آگاهی دارند. سبک و سنگین بودن قلیان یعنی میزان احساس بعد از مصرف آن ، زیرا بعضی ها احساس شادابی و سر حالی دارند و بعضی دیگر احساس سردرد و سر گیجه می کنند و فشار خونشان به اصطلاح پایین می آید.

بهترین طعم های قلیان سبک عبارتند از:

قلیان میوه ای به تازگی در قهوه خانه ها و کافی شاپ ها رواج فراوانی یافته و از طرفداران زیادی برخوردار است. در زیر به تعدادی از طعم های سبک و سنگین قلیان اشاره می کنیم.

نعناع ، لیمو ، طالبی ، پرتقال ، هلو ، خیار ، گلابی ، موز ، انگور سبز  و بسته هایی در بازار به رنگهای ملایم ، عموما  جزء تنباکوی سبک می باشند. البته لازم به ذکر است سبک ترین نوع تنباکوی میوه ای ، تنباکوی لیمویی و نعناعی می باشد که در انسان احساس آرامش بسیاری به وجود می آورد.

بهترین طعم قلیان سبک

طعم های قلیان سنگین  عبارتند از:

طعم میوه ای دو سیب، سنگین ترین تنباکوی میوه ای بوده و در گروه تنباکوهای گرم به حساب می آید. در این تنباکو از مواد شیمیایی بیشتری استفاده شده است که در زمان مصرف، در فرد احساس دلشوره، استرس و نگرانی به وجود می آید.

دو سیب ، هندوانه ، سیب ترش ، آلبالو ،  انگور سیاه ، کاپوچینو ، شراب و بسته هایی که در بازار به رنگهای تیره باشند عموما جزء تنباکوی سنگین هستند .

با اینکه کشیدن قلیان برای بدن بسیار ضرر دارد ولی افراد متبحر و با تجربه در این زمینه از تنباکو و زغال با کیفیت استفاده می کنند. گروه مهر صنعت تولید کننده زغال فشرده مخصوص قلیان و تولید کننده و راه اندازی کننده  خط تولید زغال فشرده می باشد که محصولاتی با کیفیت و مرغوب به بازار عرضه می نماید. لذا عزیزانی که قصد تهیه و خرید این محصول را دارند می توانند به گروه مهر صنعت مراجعه کرده و سفارش خود را ارائه دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *