خاک زغال | فروش خاک زغال | خرید خاک ذغال

خاک زغال

زغال قالبی یا ذغال فشرده، پر کاربردترین نوع بریکت سوختی است که با خاک زغال چوب تولید می‌شود.  برای تولید زغال فشرده، ابتدا ذغال چوب را به صورت پودر در می آورند که  یکی از مهمترین مواد اولیه تولید ذغال فشرده می باشد. قبل از شروع فرآیند تولید، یعنی ابتدا پودر زغال از سرند (صافی) عبور می کند و کلیه ناخالصی و مواد اضافی از آن جدا می شود.

پس از مخلوط شدن، عملیات قالب سازی و فشردگی خمیر صورت می گیرد که اصطلاحا به آن بریکت می گویند. این بریکتها بعد از تولید به دستگاه  خشک کن (کوره) منتقل می شوند و به زغال تبدیل می شوند.

 

فروش خاک زغال

در این صنعت بسیاری از شرکتهای تولید زغال فشرده و نصب و راه اندازی دستگاه ذغال فشرده برای تهیه مواد اولیه با مشکلات عدیده ای روبرو هستند و قادر به انجام تعهدات خود نمی باشند. لذا تمام عزیزانی که در زمینه تهیه پودر زغال فعالیت دارند می توانند به گروه مهر صنعت که در زمینه فروش خاک زغال فعال بوده، مراجعه کرده و پودر ذغال مورد نیاز خود را از این شرکت تامین نمایند .

 

خرید خاک زغال

با توجه به موارد مذکور گروه صنعتی مهر در زمینه خرید خاک زغال از تولید کنندگان آن نیز فعالیت داشته و آماده ارائه بهترین و بالاترین سفارشات با قیمت مناسب می باشد. این شرکت سالهای متمادی در زمینه خرید و فروش مواد اولیه تولید زغال فشرده بسیار فعال بوده و همیشه و در همه زمینه ها در جهت رضایت و خشنودی مشتریان گام بر می دارد.

 

خاک زغال

خاک زغال چیست؟ 

خاک زغال در حقیقت همان پودر زغال است که در صنعت تولید زغال فشرده از آن بسیار استفاده می شود. این ماده یکی از مهمترین مواد اولیه و کاربردی در ساخت زغال فشرده (چینی) است که از آسیاب کردن زغال چوب حاصل می شود. زغال چوب را از صافی (سرند) عبور داده و ماده حاصله پودر زغال می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *