صادرات زغال فشرده

صادرات زغال فشرده

امروزه صادرات زغال فشرده مرغوب و با کیفیت بالا به کشورهای همسایه بسیار پر رونق بوده و بازار فروش خوبی دارد. زغال فشرده از محصولاتی است که باید فروش و صادرات آن به شکل با کیفیت و مرغوب انجام گیرد. ولی اگر افرادی قصد صادرات این محصول را به کشورهای حاشیه خلیج فارس و سایر کشورها داشته باشند  و آگاهی لازم را دراین زمینه ندارند باید گفت که بهتر است به افرادی که در کار فروش و صادرات این محصول هستند مراجعه کرده و از مشاوره  با ایشان اطلاعات لازم را به دست آورند.

گروه مهر صنعت در زمینه تولید زغال فشرده و راه اندازی خط تولید زغال فشرده سالهای متمادی فعالیت داشته و در امر مشاوره به دوستانی که علاقه به انجام این کار را دارند، داوطلب بوده و برای مساعدت به مشتریان عزیز در این زمینه از هیچ کاری دریغ نمی نماید.

صادرات زغال فشرده به ترکیه

ترکیه از قدیم روابط بین المللی قابل قبولی را با ایران و دیگر کشورهای همسایه خود دارا بوده به طوریکه در گذشته بالاترین حجم صادرات و واردات ایران با کشور همسایه خود بوده است. زغال فشرده یکی از کالاهایی است که در لیست اقلام صادره به کشور ترکیه قرار دارد. کشور ترکیه با قبول کردن مقررات گمرکی کشورهای اروپایی (اتحادیه اروپا) در سال 1996 میلادی و عضو شدن در این اتحادیه در روابط تجاری خود موقعیت جدیدی را به وجود آورد و این مسئله باعث ارتقاء و پیشرفت قابل توجه این کشور در امور صادرات و واردات گردید.

 

صادرات زغال فشرده

 

صادرات زغال فشرده به عراق

لازم به ذکر است زغال فشرده در کشورهای حاشیه خلیج فارس یعنی کشورهای عربی بسیار مطلوب و پرطرفدار می باشد و برای کسانی که متقاضی تجارت با سرمایه کم و سود بالا می باشند، بسیار مورد مناسبی هست. کشور عراق یکی از متقاضیان اصلی این محصول بوده و سالانه مقادیر زیادی زغال فشرده به عراق صادر می شود.

 

واردات زغال چینی

در چند سال پیش این محصول از کشور چین وارد ایران می شد که به دلیل گران شدن ارز و دلار در ایران وارد کنندگان این محصول به فکر تولید آن افتاده و زغال فشرده از کشور چین وارد ایران نمی شود. زیرا مواد اولیه خوب و مرغوب در ایران به وفور یافت می شود و منابع جنگلی و طبیعی فراوانی در ایران موجود هست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *