پخش زغال فشرده

پخش زغال فشرده و چینی

پخش زغال فشرده و چینی

پخش زغال فشرده و چینی توسط شرکتهای متعددی انجام می شود و چون این کار در ایران بازار تازه ای پیدا کرده ، با استقبال زیاد مشتریان روبرو شده است. امروزه با استفاده از مواد دورریز و بی اهمیت مانند خاک اره، راهی برای ایجاد مشاغل تازه از جمله تولید و پخش زغال فشرده و چینی می باشد. لذا لازم به ذکر است که گروه مهر صنعت، تلاش و کوشش فراوانی برای جلب رضایت متقاضیان در جهت فروش و پخش محصول موردنظر انجام داده است.

زغال چینی

با وجود منابع طبیعی زیادی از قبیل جنگلها و تولید درخت و چوب در کشورمان، خاک اره فراوانی یافت می شود که بوسیله آن  و ترکیب با موادی دیگر تبدیل به زغال چینی می گردد. درادامه به شرح مراحل تبدیل خاک اره به زغال فشرده می پردازیم.

مراحل تبدیل خاک اره به زغال قالبی

ابتدا مواد اولیه که خاک اره یکی از آنهاست در قالب های فشرده سازی به شکل مستطیل و یا اشکال دیگر قرار گرفته و فشرده می شوند که به این عملیات بریکت شدن می گویند. سپس در کوره ها قرار می گیرند و تبدیل به ماده ای بنام کربن می شوند که این فرآیند هموژن نام دارد.پس از پخت، مرحله بسته بندی صورت می گیرد و بعد آماده ارائه به بازار می گردد.

پخش عمده زغال فشرده

پس از تولید زغال فشرده در ایران با مواد اولیه دورریز چون خاک اره، پوست گردو و خاک زغال و نیز کمک بسیار به حفظ محیط زیست، حالا نوبت به پخش و فروش آن در بازار رسیده است.

گروه مهر صنعت از سالها پیش در جهت رفاه مشتریان و نیز خشنودی آنان اقدام به خرید مواد اولیه و عرضه و فروش آن و همچنین خرید زغال فشرده از تولید کنندگان تازه کار و تولید و فروش خط تولید زغال فشرده، در صدد فروش و پخش عمده زغال فشرده بصورت بسته بندی شده و یا فله ای در داخل و خارج ایران برآمده است. لذا متقاضیان محترم می توانند با کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.