پخش زغال فشرده و چینی

پخش زغال فشرده و چینی

پخش زغال فشرده و چینی توسط شرکتهای متعددی انجام می شود و چون این کار در ایران بازار تازه ای پیدا کرده ، با استقبال زیاد مشتریان روبرو شده است. امروزه با استفاده از مواد دورریز و بی اهمیت مانند خاک اره، راهی برای ایجاد مشاغل تازه از جمله تولید و پخش زغال فشرده و چینی می باشد. لذا لازم به ذکر است که گروه مهر صنعت، تلاش و کوشش فراوانی برای جلب رضایت متقاضیان در جهت فروش و پخش محصول موردنظر انجام داده است.

زغال فشرده و چینی

با وجود منابع طبیعی زیادی از قبیل جنگلها و تولید درخت و چوب در کشورمان، خاک اره فراوانی یافت می شود که بوسیله آن  و ترکیب با موادی دیگر تبدیل به زغال فشرده و چینی می گردد. درادامه به شرح مراحل تبدیل خاک اره به زغال فشرده می پردازیم.

مراحل تبدیل خاک اره به زغال فشرده و چینی

ابتدا خاک اره در قالب های فشرده سازی به شکل مستطیل و یا اشکال دیگر قرار گرفته و فشرده می شود که به این عملیات بریکت شدن می گویند. سپس در کوره ها قرار می گیرد و تبدیل به ماده ای بنام کربن می شود که این فرآیند هموژن نام دارد.سپس باید پخت انجام شود و بعد از پخت مرحله بسته بندی و بعد آماده ارائه به بازار می گردد.

پخش عمده زغال فشرده

پس از تولید زغال فشرده در ایران با مواد اولیه دورریز چون خاک اره، پوست گردو و خاک زغال و نیز کمک بسیار به حفظ محیط زیست، حالا نوبت به پخش و فروش آن در بازار رسیده است.

گروه مهر صنعت از سالها پیش در جهت رفاه مشتریان و نیز خشنودی آنان اقدام به خرید مواد اولیه و عرضه و فروش آن و همچنین خرید زغال فشرده از تولید کنندگان تازه کار و تولید و فروش خط تولید زغال فشرده، در صدد فروش و پخش عمده زغال فشرده بصورت بسته بندی شده و یا فله ای در داخل و خارج ایران برآمده است. لذا متقاضیان محترم می توانند با کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *