خط تولید زغال قالب (فشرده)

خط تولید زغال قالب (فشرده)

 

در خط تولید زغال قالب (فشرده) ، هنگام فرآیند تولید زغال قالب که دارای چند مرحله می باشد، خاک اره به بریکت تبدیل می شود. ابتدا خاک اره با دیگر مواد از قبیل پوست گردو ، پوست بادام ، خاک زغال و غیره ترکیب شده و خمیر حاصل تخت فرآیند فشار در قالبها به اشکالی چون مکعب مستطیل یا استوانه در می آید و بعد وارد کوره (محیط گرما) می شود و در آنجا تبدیل به زغال می شود و پس از بسته بندی راهی بازار می گردد.

خط تولید زغال قالب (فشرده) توسط گروه مهر صنعت که سالها در این زمینه تجربه و فعالیت دارد، انجام می شود. این گروه با استفاده از نیرو و پرسنل مجرب و حرفه ای و همچنین بکارگیری دستگاهها و ابزار به روز دنیا در رقابت با همکاران خود پیشی گرفته و در جهت رضایت و خشنودی مشتریان گرامی گام بر می دارد و نیز در خدمات پس از فروش دستگاه ها بسیار کوشا و فعال می باشد.

 

خط تولید زغال قالب

زغال قالب (فشرده)

زغال قالب (فشرده) و خط تولید آن دارای بازار داد و ستد خیلی پر رونقی در ایران و دیگر کشورها است زیرا یک صنعت نوپا به شمارمی آید و در زمره شغلهای پر سود می باشد. به دلیل وجود انبوه خاک اره (مواد دور ریز) در کشورمان، می توان با هزینه بسیار ارزان و پایین آنرا تهیه کرده و برای تولید زغال فشرده استفاده نمود.

البته لازم به ذکر است که شرکتهای زیادی در این زمینه فعایت دارند ولی عملکرد همه آنها از دید مشتری مطلوب و بهینه نمی باشد. لذا گروه مهر صنعت از آن دسته شرکت هایی است که در جهت رضایت مشتری با نحوه عملکرد خود در زمینه تولید زغال قالب و راه اندازی خط تولید آن و ساخت دستگاه زغال ساز گام بر می دارد.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *